کنفرانس بین المللی سواد رسانه ای

قرار است روز چهارشنبه (۳۰ مهر) اولین کنفرانس بین المللی سواد رسانه ای در ایران در سالن همایش های برج میلاد برگزار شود. بنا بر اعلام، کنفرانس با پیام تصویری نوام چامسکی آغاز و به شرکت کنندگان در آن گواهی شرکت در دوره آموزشی از طرف دانشگاه ایتاکای آمریکا متولی پروژه جهانی Look Sharp اهدا خواهد شد.

icml

به همراه آقای دکتر حسینی و آقای معتضدی دانشجوی مدیریت رسانه دانشگاه صدا و سیما دو مقاله به این کنفرانس ارسال کردیم که خوشبختانه هر دوی این مقالات پذیرفته شدند. این مقالات از پایان نامه آقای سینا معتضدی استخراج گردیده و عناوین آنها «الگوی بومی ارتقاء سطح سواد رسانه ای نوجوانان در ایران» و «بررسی ابعاد بومی سازی الگوهای آموزش سواد رسانه ای با تکیه بر الگوی آموزش سواد رسانه ای در کانادا» است.

آقای سینا معتضدی روز سه شنبه (۲۹ مهر) ساعت ۱۶ از پایان نامه خود با عنوان «پیشنهاد الگوی بومی ارتقاء سواد رسانه ای نوجوانان در ایران» به راهنمایی آقای دکتر حسینی و مشاوره بنده دفاع خواهند کرد.

3 دیدگاه

  1. سلام. چه خوب و چه دیر! به هیچ‌کدام نرسیدیم.

  2. به نظرم من خیلی کنفرانس سیاسی و مسخره ای بود (سیاسی به معنی سیاست بازی)
    کنفرانسی که قرار سوادرسانه ای رو به معنای یه موضوع که باید در سطح عام مطرح بشه رو اینقدر تشریفاتی با کارت ورود یک میلیون تومنی برگزار میکنی نتیجش به درد عمشون میخوره!

ارسال د یدگاه

آدرس ایمیل شما محفوظ استلطفا فیلد های مشخص را وارد نمایید *

*

رفتن به بالا