درباره من

من متولد اول اردیبهشت سال ۱۳۶۳ هستم. شاید دلیل علاقه‌مندی‌ام به فصل بهار هم متولد‌شدن در این ماه باشد. اردیبهشتی بودن از یک سو و متولد شهر زیبا و سرسبز همدان بودن هم از سویی دیگر باعث شده مهم‌ترین خاطره‌ام از دوران کودکی مربوط به گشت و گذار در کوه‌ها و باغ‌های همدان همراه با پدر و مادر طبیعت دوستم باشد.

از سال ۱۳۷۵ به خانواده بزرگ سمپاد پیوستم و در مرکز استعدادهای درخشان استان همدان با معلمان و دوستان عزیزی آشنا شدم که تأثیر فراوانی در مسیر آینده زندگی‌ام داشتند. معلمان بزرگواری که تا ابد مدیون آن‌ها هستم؛ آقای مجتهدی، آقای جباری، آقای رباطی، آقای شادروان و بسیاری دیگر. مهم‌ترین تفریحات و سرگرمی‌های من در دوران راهنمایی و دبیرستان در کنار درس خواندن، کار با کامپیوتر (به‌خصوص برنامه‌نویسی و کارهای گرافیکی) و فعالیت فرهنگی (از فعالیت در پایگاه بسیج دانش‌آموزی مدرسه گرفته تا عضویت در کانون‌های فرهنگی و بسیج محلات) بود. خرید یک دستگاه کامپیوتر با سیستم عامل داس و بعد از آن ارتقاء به ویندوز ۳٫۱ در سال ۱۳۷۶ توسط پدر و مادرم در علاقه‌مند شدنم به حوزه آی تی تاثیر زیادی داشت.

در سال ۱۳۸۱ در کنکور شرکت کردم و هم‌زمان در رشته‌های مهندسی برق (سراسری)، مهندسی کامپیوتر (آزاد) و کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) قبول شدم. تصمیمم را گرفتم و از دنیای ریاضی و فیزیک وارد دنیای علوم انسانی شدم. ورود به دانشگاه امام صادق (ع) و هشت سال زندگی و تحصیل در این محیط دومین نقطه عطف در مسیر زندگی من بود.

خوابگاه دانشگاه امام صادق (ع)

از آذر سال ۱۳۸۲ بود که به کار پاره وقت در واحد تأمین برنامه‌های خارجی شبکه یک در صداوسیما مشغول شدم. کار در صداوسیما را در واحدهای مختلفی چون تأمین برنامه‌های خارجی شبکه دو سیما، اداره کل پخش اخبار صدا، دفتر پروژه‌های قرآنی سیما فیلم و … ادامه دادم.

در شهریور سال ۱۳۸۸ با دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشدم با عنوان «مدل مفهومی نقش رسانه‌ها در مدیریت مرحله پیش از بحران» از دانشگاه عزیز امام صادق (ع) خداحافظی کردم. ازآنجاکه به‌واسطه کار در صداوسیما و مشورت‌ها و توصیه‌های دوست عزیزم دکتر عبدالله بیچرانلو به رشته مدیریت رسانه علاقه‌مند شده بودم در آزمون دکتری مدیریت رسانه دانشگاه آزاد شرکت کرده و به لطف خدا با رتبه یک پذیرفته شدم و دوباره در مهر ماه همان سال در واحد علوم و تحقیقات مشغول به تحصیل در رشته مدیریت رسانه شدم.

در اواخر سال ۱۳۸۸ بود که به دانشگاه صداوسیما آمده در دانشکده ارتباطات و رسانه مشغول به تدریس شدم. از آن موقع تاکنون مشغول کار و زندگی در محیط صمیمی و دوست داشتنی دانشگاه صداوسیما در کنار دانشجویان، اساتید و کارمندان عزیز این دانشگاه هستم.

در شهریور ماه سال ۱۳۹۳ نیز موفق به دفاع از رساله دکتری خود با عنوان «ارائه الگوی نقش رسانه‌های محلی و ملی در مدیریت بلایای طبیعی ایران» گردیدم و در سال ۱۳۹۴ به عضویت هیات علمی در دانشگاه صداوسیما با عنوان طرح خدمت سربازی در آمدم و هم اکنون نیز به مطالعه، تدریس و پژوهش در زمینه‌های مختلف حوزه ارتباطات، رسانه و مدیریت رسانه و همکاری آموزشی و پژوهشی مراکز دانشگاهی‌ای چون دانشگاه علامه طباطبایی، دانشگاه تهران، دانشگاه سوره و برخی مراکز پژوهشی مشغولم.

و این داستان همچنان ادامه دارد …